تولید محتوا

بهترین نوع مارکتینگ نوعی از آن است که شما را جذب می‌کند، در عین حال  به شما احساس مارکتینگ نمی‌دهد.همان‌طور که می‌دانید تأثیر عکس و فیلم بر روی ذهن مخاطب به‌مراتب بیشتر از سایر انواع محتوا است، بنابراین به دلیل اهمیت این حرفه و حوزه، می‌توان از آن برای افزایش فروش دائمی استفاده کرد

اهمیت تولید محتوای اصولی

محتوای عالی در جذب مخاطب بسیار موثر است. شما می‌توانید با تولید محتوای با کیفیت کاربران رابه مشتریان بالقوه خودتبدیل و از تبلیعات کسب و کار خود درآمدزایی کنید. همچنین می‌توانید با تولید محتوا شخصیت برند خود را در ذهن مشتریانتان شکل دهید. امروزه تمامی کسب و کار ها میدانند که اگر از محتوای تصویری و ویدئویی استفاده کنند میتوانند تاثیر بسیاری بر مخاطب داشته باشند.

کانون ارژنگ ایرانیان مفتخر است به ارائه تخصصی خدمات زیر

تولید محتوا ویدیویی

کانون ارژنگ ایرانیان استفاده از سالها تجربه متخصصان در زمینه تولید ویدیوهای تخصصی یکی از پیشگامان این عرصه در حوزه تبلیغات محسوب می شود.

تولید محتوا تصویری

کانون ارژنگ ایرانیان با داشتن آتلیه تصویر برداری مجهز و بره مندی از بهترین متخصصان و با کیفیت ترین دوربین ها آماده تولید محتوای تصویری با کیفیت بالا برای شماست!

تولید محتوا صوتی

پادکست های صوتی از ابتدا در شرکت های تبلیغاتی ایده مورد توجه خاصی بوده است و کانون ارژنگ ایرانیان با یاری صداپیشگان حرفه ای جزو پیشگامان این عرصه است.

تولید محتوا متنی

کانون ارژنگ ایرانیان با یاری تیم نویسنده حرفه ای آماده تولید مطالب متنی مناسب با کسب و کار شما برای سایت ها و شبکه های اجتماعی شما می باشد.

آنچه ما ارائه میکنیم ...

تولید ویدیو تخصص ماست!

تولید محتوا در حوزه ویدیو را به ما بسپارید!

کانون ارژنگ ایرانیان همواره به عنوان یکی از بزرگترین فعالان عرصه ساخت ویدیو، فیلم و سریال در ایران شناخته شده است. دپارتمان تخصصی تولید محتوای ویدیویی ایده با دارا بودن بیش از صدها نمونه کار در انواع زمینه های ویدیویی شمال: تیزر تبلیغاتی،موزیک ویدیو،ویدیو معرفی محصول، فیلم و سریال به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان این عرصه شناخته می شود.

بگذارید ارژنگ صدایتان باشد!

تولید محتوای صوتی تخصصی

تولید فایل های تبلیغاتی صوتی همواره یکی از برترین روش های تبلیغاتی در دنیا بوده در همین راستا کانون ارژنگ ایرانیان اقدام به تولید محتوای صوتی تبلیغاتی برای مشتریان عزیز خود می نماید.

در استودیو ضبط صدای ما با استفاده بهترین امکانات و برترین متخصصان می توانید پادکست های جذاب خود را برسانید.

تصاویر داستان شما را می گوید...

دپارتمان تخصصی تصویربرداری و عکاسی

تصاویر داستان برند و محصولات شما را بیان میکنند پس بیاید تا با ایده داستان سرایی موفقیتی داشته باشیم.

دپارتمان تولید محتوا تصویری ایده از ابتدای شکل گیری ایده با بهترین کیفیت و تجهیزات ممکن در خدمت همه دوستان عزیز بوده است.

ایده همواره با بهره گیری از با تجربه ترین کارشناسان بهترین تصاویر را برای مشتریان خود خلق کرده است