طراحی گرافیکی نیاز دارید؟

با پشتوانه‌ی سالها تجربه و تخصص کارشناسان بخش گرافیک آماده‌ایم تا به شما خدمت کنیم!

برخی از خدمات طراحی ارژنگ ایرانیان

طراحی لوگو

تراکت و بنر

کارت ویزیت

ست اداری

اهمیت طراحی گرافیک

طراحی گرافیک نقش مهمی در فضای رقابتی تجارت امروز دارد. کسب و کارها برای تولید محتوای اثرگذار گرافیکی که شامل بروشور، کارت ویزیت، وب سایت، جزوات، سربرگ ها و … به طراحان گرافیک نیاز دارند.

لوگویی ساده و به یادماندنی نیاز اولیه هر شرکت برای ایجاد برندی شناخته شده است. همچنین استفاده از طراحی گرافیکی برای ساختن صفحات شبکه‌های اجتماعی و اپ های موبایل منحصر به فرد ضروری است. طراحی گرافیکی به عنصری اساسی در تجارت هم به شکل فیزیکی و هم به شکل مجازی تبدیل شده است.

یکی از دلایل استفاده روزافزون از طراحی گرافیکی نیاز به ارتباط موثر با مخاطبان است. ورود مشتریان و مخاطبان بیشتر به بازار، رقابت برای جذب آنان را سنگین تر کرده است. برای باقیماندن در رقابت استفاده از طراحی گرافیکی برای جلب مشتریان احتمالی ضروری است و کارآفرینان نیازی روزافزون به ارتباط گیری با مخاطب هدف از طریق طراحی گرافیکی احساس می‌کنند.

طراحی لوگو

لوگو را می توان به نوعی هویت یک برند در نظر گرفت. عموما برای طراحی لوگو از ویژگی‌های بارز آن شرکت یا کسب و کار بهره گرفته می‌شود و سعی می‌کنند به کمک گرافیک، آن ویژگی را به نوعی به تصویر بکشند یا نام شرکت را به صورتی خاص و منحصر بفرد طراحی می‌کنند.

تراکت تبلیغاتی

تراکت تبلیغاتی معمولا برگه‌ای چاپی و تا نشده است که برای جلب توجه مردم به رویدادی خاص، خدمات، ایده یا محصول به کار گرفته می‌شود. تراکت تبلیغاتی معمولا پیام خیلی ساده‌ای در خود دارد که به راحتی منتقل می‌شود.

سایز های قابل سفارش:

جنس های قابل سفارش در ارژنگ ایرانیان:

کارت ویزیت

کارت ویزیت، ابزاری موثر و حرفه‌ای برای شبکه‌سازی و برقراری ارتباط تجاری یا شخصی با افراد مختلف است. کارت ویزیت با اینکه شیوه سنتی برای تبادل اطلاعات و برقراری تماس اولیه با افراد است، هنوزم هم در جهان دیجیتال دست به دست می‌چرخد. حتی در کشور‌های توسعه یافته یا پیشرو در فناوری مانند ژاپن و کره جنوبی، باز هم شخصیت و ارزش کارت ویزیت حفظ شده است.

ابعاد قابل سفارش در ارژنگ ایرانیان:

جنس های قابل سفارش در ارژنگ ایرانیان:

طراحی ست اداری

ست اداری در واقع مجموعه اوراق اداری که معمولا شامل سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه اداری (پاکت ملخی) و … میباشد که با طرح گرافیکی منسجم (طرح های ست شده) جهت انجام امور اداری و تجاری همچون مکاتبات با سایر ادارات، شرکت ها، کارخانجات و … بکار گرفته میشود.

هدف اولیه ست اداری زیباسازی و هویت بخشیدن به برند و ماهیت یک شرکت میباشد، که با طراحی و چاپ طرحی زیبا و متناسب با زمینه فعالیت شرکت، و رنگ سازمانی شرکت  استفاده از ست اداری، وجهه و اعتبار تجاری شما را در نظر مشتریانتان ارتقاء میبخشد و همچنین در برندسازی و معروف ساختن لوگو شرکت  تاثیر بسزایی دارد.

ست اداری شامل چه چیز هایی است؟

برخی از نمونه کار های ما