هدیه ای همراه با تبلیغ

هدایای تبلیغاتی ارژنگ ایرانیان

هدایای تبیلغاتی کانون آگهی و تبلیغات ارژنگ ایرانیان این امکان را به شما می دهد با چاپ نام و برند کسب و کار خود در هر طرح و رنگ وتعدادی که نیاز دارید از آن به عنوان هدیه به دوستان و همکاران خود استفاده کنید و با این کار به دیده شدن نام برند کسب و کار خود در خارج از محیط کار بهره ببرید.

نمونه هدایای تبلیغاتی ارژنگ ایرانیان

تمام محصولات زیر قابل طراحی با لوگو و استایل کسب و کار شما هستند

لیست قیمت ها رو نیاز دارید؟
سفارش مستقیم از منوی دیجیتال ما
هولدر تبلیغاتی

هولدر سپاس

هولدرهای رومیزی موبایل سپاس به دو صورت عمومی و اختصاصی طراحی، چاپ و تولید می شوند. هولدرهای عمومی برای مصارف شخصی نظیر دانش آموزان، معلمان یا استفاده های غیر تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. هولدر های تخصصی به عنوان هدایای تبلیغاتی ثابت با لوگو و برند و مشخصات کسب و کار صاحبان مشاغل مختلف کاربرد ویژه ای دارند.

ارسال رایگان

به مدت محدود تمامی ارسال های شما عزیزان بعد از خرید به سراسر کشور رایگان می باشد.

ارسال با پاکت و شیرینک

ارسال تمامی هولدرهای سپاس با پاکت و شیرینگ

طراحی رایگان

طراحی رایگان و منحصر به فرد تیم طراحی ارژنگ ایرانیان در خدمت شماست.

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس به مدت ۲۴ ساعت در استان گیلان و شهرهای مجاور

هولدرهای تبلیغاتی موبایل

هولدرهای اختصاصی سپاس قابلیت چاپ نام و برند در هر طرح و رنگ که دوست دارید امکان چاپ می‌دهد و به عنوان هدیه تبلیغاتی برای استفاده شخصی شما از هولدر در محیط کار مورد استفاده قرار می گیرد.

هولدرهای عمومی موبایل

هولدرهای عمومی سپاس در طرح و رنگ های فانتزی و از پیش تعیین شده طراحی و چاپ می شود و برای مصارف عمومی کاربرد دارد و جنبه تبلیغاتی ندارد. قابل عرضه در فروشگاه‌های موبایل لوازم جانبی و اکسسوری موبایل می باشد.

همه جا نام شماست!

چاپ بادکنک تبلیغاتی

یکی از لوازمی که که امروزه به عنوان یک ابزار مهم در تبلیغات کاربرد دارد بادکنک ها هستند. هزینه کم چاپ در تعداد زیاد باعث شده است تا بادکنک برای این امور مناسب تر از دیگر ابزارهای تبلیغاتی شناخته شوند.

همیشه همراه مشتریانتان!

جا کلیدی های تبلیغاتی

سفارش جا کلیدی تبلیغاتی که در میان انواع هدایای تبلیغاتی علاوه بر ارزان بودن و هزینه پایین این هدیه تبلیغاتی، تنوع در جنس، شکل، فرم و رنگ می باشد بسیار انتخاب مناسبی است.طول عمر بالا و همه گیر بودن استفاده از جاکلیدی های تبلیغاتی نیز از مزایای دیگر این هدیه تبلیغاتی ارزان و مفید می باشند.

سوالی دارید؟

شما برای چاپ جای کلیدی تبلیغاتی مورد نظر خود در هر زمان و مکان می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

توجه به ظرافت!

جای مدادی تبلیغاتی

حتما شما هم در محل کار خود یا دیگران مشاهده کردین که از جای مدادی رومیزی استفاده شده که با هر دفعه استفاده از آن توجه تان به تبلیغات یا لوگوی چاپ شده بر روی آن جلب می شود. در دنیای تبلیغات بهترین روش تبلیغاتی استفاده از محصولاتی است که افراد هر روز با آن سروکار دارند. این گونه محصولات باعث ماندگاری بیشتر تبلیغات چاپ شده روی آن در ذهن مخاطبان می شود.

سفارش از طریق کد دستوری #۹۹۹*۴۱۲۴*۶۶۵۵* سفارشات خود را رهگیری یا بروز کنید.

انتخاب محصول از وبسایت

انتخاب محصولات از طریق دسته بندی مشخص شده در این صفحه

تماس مستقیم با واحد فروش ارژنگ ایرانیان و پشتیبانی ۲۴/۷