حرفه ای دیده شوید!

پرچم پیشنهاد

در مجتمع ارژنگ ایرانیان با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ پرچم شما می توانید خدمات چاپ پرچم تبلیغاتی را با انواع متریال از طریق سفارش چاپ فوری پرچم در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.
لازم به ذکر می باشد یکی از روشهای سفارش پرچم با طرح دلخواه ارسال پیام به پشتیبانی واتساپ شرکت در انتهای این صفحه می باشد. همچنین مشتریان گرامی میتوانند بصورت حضوری به واحد چاپ پرچم ارژنگ ایرانیان مراجعه نمایند.

پرچم های رو میزی

در این قسمت به مشخصات و ویژگی پرچم‌های رومیزی پایه سنگی، L و T می پردازیم.

پرچم‌های ساحلی (بادبانی)

موارد استفاده اين پرچم ها با توجه به تنوع طرح و رنگ، قيمت مناسب و قابل حمل بودن بسيار گسترده است که مي توان به استفاده در فروشگاه هاي بزرگ و کوچک، تالار ها و سالن هاي تشريفات، مجموعه هاي تفريحي و اقامتگاهي، مجموعه هاي ورزشي، بنگاه هاي املاک، نمايشگاه هاي ماشين، مراکز خريد، کمپين هاي تبليغاتي، نمايشگاه ها، همايش ها، نمايش ها، آرايشگاه هاي مردانه و زنانه، مراسم هاي افتتاحيه و اختتاميه، مراسم هاي خاص، سينما ها و سالن هاي نمايش، پمپ بنزين ها، رستوران ها، کافي شاپ ها، سفره خانه هاي سنتي، ساحل دريا، آموزشگاه ها و مراکز علمي، مجتمع هاي رفاهي و گردشگري و بسياري موارد ديگر.

افتادن تو کارش نیست!

استحکام پرچم پیشنهاد در برابر باد!

پرچم های تشریفاتی

این نوع از پرچم ها با توجه به اندازه خاص خود مورد توجه عمده مشتریان قرار می گیرد و همان طور که از نام آن بر می آید پای ثابت مراسم های تشریفات و رسمی و .اداری شرکت ها و سازمان ها می باشد و جزی جدایی نشدنی از قبیل مراسمات گشته است .پرچم تشریفات در مراسمات و ایونت ها و حتی در جلسات داخلی ادارات و شرکت باعث جلب توجه مخاطبان و حتی کارکنان خود شما به کسب و کار شما می شود و باعث توجه بیشتر کارکنان یه کاری که انجام می دهند و توجه و جلب اعتماد مشتریان شما به کاری که انجام می دهید می شود